Bartosz Rusin

Bartosz RusinJest związany ze sportem od najmłodszych lat, w wieku 11 lat rozpoczął treningi w Akademii Karate Tradycyjnego w Rzeszowie, które kontynuuje do dzisiaj. Jest Aktualnym Mistrzem Polski w Karate Tradycyjnym. Z treningiem funkcjonalnym i fitnessem spotkał się w 2005 roku, które traktował jako trening uzupełniający do własnej dyscypliny sportowej. Od tamtego czasu nowoczesne formy ruchu stały się jego pasją. Jest to doświadczony instruktor oraz szkoleniowiec pracujący w wielu profesjonalnych klubach fitness.

Jego motto to : „Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie” 

  • Instruktor nowoczesnych form ruchu i gimnastyki – fitness
  • Instruktor Kulturystyki
  • Instruktor Karate Tradycyjnego
  • Instruktor TRX
  • Instruktor Boot Camp
  • Założyciel NivaFitness

Ewa Mackiewicz

Ewa Mackiewicz- Swoją przygodę z fitnessem zaczęła w 2011 roku, z czasem przerodziło sie to w prawdziwą pasję. Uzyskała tytuł instruktora sportu Kulturystyki oraz instruktora taśmy i liny podwieszane. Jednak trening z Kettlebell dał jej prawdziwą radość. Zdobyła uprawnienia instruktora Kettlebell, a od niedawna jest instruktorem Girevoy Sport. Jej celem jest rozwój w tej dyscyplinie sportu i zdobycie podium. Swoją pasją do treningu z Kettlebell, Gada Mace i Indian Clubs dzieli się na swoim fanpage’u.

Marek Mackiewic

 Marek Mackiewicz, absolwent Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Instruktor kulturystyki oraz uczestnik wielu szkoleń i seminariów z tego zakresu. W roku 2017 zadebiutował w zawodach sylwetkowych Federacji IFBB. Ponadto instruktor treningu Cross Fit.

Szymon Madejek

Szymon MadejekTrener personalny, magister fizjoterapii. Uczestnik wielu kursów i konferencji związanych z fizjoterapią. Posiada certyfikat ukończenia terapii manualnej wg Teorii Ackermanna oraz kursu „Nowoczesne metody leczenia stawu kolanowego”. W przeszłości z zapałem trenował pływanie.
Jest osobą kontaktową, sympatyczną, pełną optymizmu. Posiada doświadczenie w pracy z osobami po różnych kontuzjach sportowych oraz w korekcjach wad postawy.
Sukcesy zawodowe w postaci powrotu do pełnej sprawności osób po urazach są dla niego wielką mobilizacją i motywacją do dalszej pracy z ludźmi. Poprzez swoje doświadczenie zawodowe oraz znajomość anatomii i fizjologii człowieka trening personalny z jego udziałem pomoże Ci uniknąć bolesnych kontuzji oraz poprawi ogólną funkcjonalność organizmu. Jeśli masz problemy ze stawami obwodowymi lub kręgosłupem to możesz na niego liczyć. Przygotuje odpowiedni trening, który przywróci utraconą sprawność, uchroni Cię od bólu kręgosłupa oraz wykształci prawidłowe wzorce ruchowe Twojego ciała.

 Życiowe motto to: „Jeśli wiesz na co Cię stać, rób to na co cię stać.”

Michał Bobyk

Michał BobykJest to trener personalny i instruktor kulturystyki z Rzeszowa posiadający ponad sześcioletni starz. Jego pasją jest kulturystyka z biegiem czasu uzyskał uprawnienia z zakresu TRX, oraz treningu funkcjonalnego.

Posiada międzynarodowa legitymacje instruktora i trenera personalnego. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu dietetyki, suplementacji i żywienia w sporcie.

Paweł Kizior 

pawelkiziorWykwalifikowany dietetyk kliniczny i sportowy z dużą wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością kulturystyka Polskiej Akademii Sportu. Od dziecka kochał aktywność fizyczną. Trenował m.in. piłkę nożną, mieszane sztuki walki (MMA, Kickboxing), atletyka.
Kulturystyka interesuje się od ponad 10 lat, jednak od 7 la jego pasją t jest odżywianie i suplementacja w sportach.Nieustannie bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach, by być na bieżąco z najnowszą wiedzą z zakresu zdrowia i żywienia. Pasjonuje go wdrażanie rozwiązań dietetycznych w przypadkach klinicznych. Ceni sobie przede wszystkim podejście holistyczne. Prawdziwy pasjonat, stale dążący do poszerzania swojej wiedzy w myśl zasady „Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania”

Dodaj komentarz